Forum Dyskusyjne PPJK

Forum Żeglarzy Pucharu Polski Jachtów Kabinowych
Zobacz również: Strona główna PPJK
Teraz jest piątek, 21 września 2018, 18:39

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 19:41 
Duża Gaduła

no to ciekawe co z załogantami którzy dojeżdżają na regaty i będzie zapłacone wpisowe za nich;/ bo samochód który przywiezie łódkę nie będzie stał na parkingu ,a ja tak. może uda mi się wkręcić ,że przyciągnąłem łódkę cinkolem bez haka :grin: :?:

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 19:53 
Duża Gaduła

jachty i samochody ich przywożące, tzn. przyczepy bo chyba na bagażniku jachtów startujących w PPJK się nie przywozi :wink: a zaoszczędzoną kase do tawerny

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 20:16 
Duża Gaduła

Jakoś nie bardzo jestem w stanie tylko zrozumieć amatorszczyzny, jaką prezentują prowadzący stronę PPJK. Regaty rangi Mistrzostw Polski wydają mi się jedną z dwóch z najważniejszych imprez w roku. Wszystko, co wokół nich się dzieje powinno być dopięte na ostatni guzik. Tymczasem impreza zaczyna się za 3 dni, a na stronie PPJK nawet newsa na jej temat.
Wstyd i żenada, takie informacje powinny wisieć od miesięcy.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 21:09 
Wielka Gaduła

Piotrze to nie tylko admin strony jest za to odpowiedzialny , tak mi się wydaje że jak organizator wyśle wszystkie materiały to w expresowym tempie trafiają na stronę tyle wiem. W zależności od tego jak organizator poszczególnych imprez się wyrabia tak materiały się ukazują.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 21:49 
Duża Gaduła

Ech nie chce mi się bić piany.
Gdyby to były reagty o puchar Pani Jadzi księgowej kolejowego klubu "TOR", to niech sobie będzie, jak chce. Ale jeśli ktoś podejmuję się organizacji MP, nie powinien mieć teraz pretensji, że ktoś komentuje jego ignorancję.
Żebym dostał w czwartek urlop musiałem powiadomić o tym miesiąc temu, bo w sezonie wakacyjnym u mnie w firmie nie dostaje się wolnego z dnia na dzień, szczególnie jeśli się jest na odpowiedzialnym stanowisku. Mój kolega zostawia rodzinę na wakacjach i wcześniej wraca z urlopu, bo go o to poprosiłem, a teraz się okazuje, że niepotrzebnie, bo impreza zaczyna się w piątek.
Jestem wściekły na organizatorów i strasznie mi głupio przed kolegą.

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 sierpnia 2009, 22:39 
Duża Gaduła

Jak w piatek ....????

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 08:05 
Site Admin

Czwartek - dzień pomiarowy i raczej trzeba już po południu być na miejscu.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 08:05 
Duża Gaduła

w Czwartek jest dzień pomiarowy(jak ktoś chce sie pomierzyć) i wszyscy się zjeżdżają i tyle. W piątek będą rozegrane pierwsze wyścigi.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 09:08 
Duża Gaduła

Windguru twierdzi, że w piątek będziemy mieli świetną pogodę (3-4*B), potem w sobotę i niedzielę już znacznie słabiej. Więc trzeba będzie zabrać olejki do opalania, a może i oleum do płukania żołądka :)

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 10:03 
Duża Gaduła

niulak napisał(a):
Jakoś nie bardzo jestem w stanie tylko zrozumieć amatorszczyzny, jaką prezentują prowadzący stronę PPJK. Regaty rangi Mistrzostw Polski wydają mi się jedną z dwóch z najważniejszych imprez w roku. Wszystko, co wokół nich się dzieje powinno być dopięte na ostatni guzik. Tymczasem impreza zaczyna się za 3 dni, a na stronie PPJK nawet newsa na jej temat.
Wstyd i żenada, takie informacje powinny wisieć od miesięcy.

Widocznie za mło płacą adminowi który się nię zajmuje. Tak moja pensja wynosi dokładnie 0 zł i jak masz jakie pretensje to możesz mnie zasposnorować Piotrku to sobie kupię 4 pack redbula i jakąs nockę zarwę dla ciebie specjalnie . Raz wystrtujesz w tym roku na regatach PPJK ,wiec to jest chyba trochę nie na miejsu z tą amatroszczyzną ,bo trzeba patrzeć nie przez pryzmat 1 reagt tylko na cały sezon i porównać do tego co było. Jak inni ludzie w tygodniu pracuję ,w nocy trochę śpię a wolnych k... chwilach prowadzę tą stronę.
Z resztą bedziemy się widzeć w Gizycku to mozesz mi powiedzieć prost w oczy co ci się jeszcze nie podoba ,dam ci login to moze sam coś zrobisz dla tak przez ciebie ukochanego żeglarstwa. wrrrrrrr.

zawdiaomienie wisi na stronie ,sam sobie musialem poszyukać bo organiztor ma w d... żeby je wysłać... taka prawda!!!

pozdrw.

Admin

Pozdrawiam

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 10:23 
Duża Gaduła

Dobra przepraszam, niepotrzebnie się uniosłem i z pewnością zagalopowałem określaniu owego nastroju.

Cieszę się, że już informacja została zamieszczona.

Do zobaczenia w Giżycku.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 10:24 
Duża Gaduła

Po za tym od tych twoich wspomnianych miesięcy wisi kalendarz regat na którym są podstawowe informacje i na drugi raz uderzaj w tych co żeczywiscie są winni temu że nie masz tego co chcesz czyt. ograniztor regat. Wszyscy poprzedni organiztorzy przesyłali w odpoiednim czasie wszytkie potrzebne materiały kóte znajdowały się na stronie ....echh.. szkoda nerwów......

[ Dodano: 11 Sierpień 2009, 11:28 ]
....nie mówiąc o aktualnych relacjach ,wynikach , rankinagach po każdych regatach ,galeriach ,załogach i innych KTÓRE NIGDNIE NIE MIAŁY MIEJSCA NA TEJ STRONIE ...które kosztowały minie duzo czasu i pracy od początku tego roku a takie posaty tylko podcinają skrzydłal tym którzy chcą cos zrobić bezinteroswnie!!!

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 10:36 
Duża Gaduła

Ej no przeciez już przeprosiłem, tak ??

Faktycznie jako, że ostatnio bywam jedynie gościnnie nie powinienem się tak kategorycznie wypowiadać.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 12:03 
Duża Gaduła

Właśnie, nikt nie ma pretensji do admina , tylko do organizatora którym jest Stowarzyszenie MCŻ w Giżycku. Dziwne że nie dostarczył on zawiadomienia adminowi który sam musiał buszować po necie aby je znaleść.
Ale i spójrzmy na samych siebie. Admin próbuje ożywić stronę PPJK, zapraszał np. do przedstawienia się w zakładce "Załogi PPJK" i co? Jest tam tylko, albo aż 14 załóg. A gdzie te dziesiątki a może już setki które w ciągu roku pojawiają się na PPJK. :cry:
Swoją drogą też dzięki stowarzyszeniu - w osobie familianta - za szybką reakcję na mój wpis dotyczący kosztów pobytu. Oby życie nie zweryfikowało tych zapewnień. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 11 sierpnia 2009, 13:02 
Duża Gaduła

sympatyk napisał(a):
Ale i spójrzmy na samych siebie. Admin próbuje ożywić stronę PPJK, zapraszał np. do przedstawienia się w zakładce "Załogi PPJK" i co? Jest tam tylko, albo aż 14 załóg.

Nie mam nic przeciwko żeby od zaraz na mojego maila wpływała znaczna ilośc startujących zgodnie z formularzem zamieszczonym od lutego na stronie. Podaje link:

http://www.ppjk.pl/katalog_wiecej.php?idk=300&ida=527

Jesli tylko ktoś się zgłosi ,obiecuje ze zaraz się tam znajdzie. Nie moge ingerowac w czyjąmś prywataność ,i wykorzystywać nazwiska ,imiona, nazwy łódkek, sponsporów sam z siebie zeby było wiecej załóg bez zgody armatora / sternika. A moze poprotsu ta zakładka jest zbyteczna dla stratujących i nie chca się tam znajdować? Proponuje niech każdy bardziej obrtony w swojej klasie w czasie regat rzuci taką incjatywę jesli chcecie aby dział załogi żył, jesli nie to szkoda czasu ,klawitury ,monitra i prądu żeby coś robić w tym kierunku.

Pozdro.

ps. Sprawa Giżycka ,jest już chyba dość dosadnie opisana w innym temacie forum. :mrgreen:

[ Dodano: 11 Sierpień 2009, 15:51 ]
W artykule o regatach w Augustowie oprócz super zdjęć Macieja Lunitza wstawiłem przed chwilą zdjęcia z podium dnia pierwszego czyli Puchar Delphia Yachts ,jak się poźniej okazało zwycięzcy z soboty ,zostali automatycznie zwycięzcami całych regat. Było już trochę ciemno ale znajome twarze są rozpoznawalne :mrgreen:

http://www.ppjk.pl/galerie.php?idg=38

pozdrowienie dla wszytkich regatwców i do zobacznia w Giżycku :wink:

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]