Forum Dyskusyjne PPJK

Forum Żeglarzy Pucharu Polski Jachtów Kabinowych
Zobacz również: Strona główna PPJK
Teraz jest piątek, 21 września 2018, 19:04

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 08:12 
Duża Gaduła

Tomasz sędzia też przyjedzie dla przyjemności, za free ,znamy go oboje a zamieszkuje on w Kruszwicy :mrgreen: Pomysł bardzo fajny. Dużo jest za ,czysta woda ,w końcu coś nowego ,5 razy mniejsze koszty, lepsza lokalizacja wzgledem miast z których więszkość kolegów jeździ na regaty. Ja obiecuje wziąść na głowe sprawy "śpiewająco-szantujące" jak "Stary Port" nie zagra to się skrzykniemy z Eskulapem i razem coś uśpiewamy w najgorszym przypadku :roll: .. albo Oilery dają koncert bluesowy :mrgreen:

Jestem za za za.
ps. Żagle 500 i Omegi myśle że też by nie pożałowały obecności ale trzeba rozmawiać ja bardzo polecam.
Pozdrawiam.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 10:46 
Napisał więcej niż raz

MARiBO. pl napisał(a):
Jak nie mieć żalu skoro nawet niema zdjęć z dekoracji klasy T-1 na mazury.info .

1. od organizatora otrzymalismy informacje, ze zakonczenie bedzie o godz.15-tej, tymczasem rozpoczęlo sie znacznie przed czasem.
2. portal jest przedsiewzieciem prywatnym, komercyjnym, w żaden sposób nie finansowanym ani przez organizatora ani przez samorząd - korzystamy wyłącznie z własnych zasobów (motorówka, sprzęt, pracownicy), w moim przypadku poświęcając własny wolny czas.
3. mimo, że fotorelacje z regat PPJK przygotowujemy we własnym zakresie od lat - nie otrzymaliśmy dotąd żadnego wsparcia od nikogo (nie ma nawet linku do naszej strony na portalu PPJK).

W związku z powyższym jakiekolwiek wymagania w stosunku do mazury.info.pl są nie na miejscu.

PS portal nazywa sie mazury.info.pl - mazury.info to zupelnie cos innego

Pozdrawiam
Zbigniew Jatkowski

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 11:26 
Wielka Gaduła

Nie ma co się oburzać my jesteśmy szczęśliwi że wogóle możemy takie fajne fotki pooglądać, po raz kolejny widać prawidłowość : żeby coś fajnie wyglądało to musi być w rękach prywatnych. Bardzo nam miło że mazury-info.pl fotografuje nasze wzamgania a myślę że Marian nie czuje wielkiej urazy. W nagrodę Admin PPJK-owej strony umieścił jego woto na pierwszym planie ;-). Wiadomo że każdy z nas chciałby obejrzeć najwięcej swoich zdjęć ale to myślę że można nam wybaczyć a my ze swojej strony ślemy wielkie dzieki za poświęcony naszym zmaganiom czas.
Myślę że nawet propozycja mini sesji dla określonego jachtu za symboliczne dwie dyszki nie odstraszy a może kilku się zdecyduje i na paliwko do motorówki i może niezły obiadek by było i to całkiem serio zdjęcia ze startów poszczególnych wyścigów to cenne materiały do studiowania tego co można poprawić, jakość takielunku te sprawy wlaśnie najlepiej widać na dobrych zdjęciach na wodzie i to w akcji. Ja osobiście ze zdjęć wychwyciłem trzy błędy w takielunku które w porcie wydawały sie być przygotowane poprawnie.

Tak że jeszcze raz nasze gorące podziękowania dla MAZURY-INFO.PL i z niecierpliwością czekamy na kolejne fotki z kolejnych imprez

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 11:30 
Duża Gaduła

Panie Zbigniewie "bezinteresowność" to w żeglarstwie raczej normalna sprawa, bo z żeglarstwa wyżyć trudno no chyba że się ma stocznie i się te pływadła robi :mrgreen: . Zdjęcie jakie jest takie jest ale Marian na nim jest na galerii ppjk.pl więc sprawa załatwiona a rzeczywiście 30 minut się przyśpieszyło wszytko.
Co do jakości Pana ujęć to są naprwdę ekstra i gratuluję talentu fotografa jak i pewnie nie cienkiego obiektywu :mrgreen: , rewelacja. Sprawę linku trzeba by porozmawiać z Jarkiem Bazylko ,jesli on wyrazi zgodę to walczymy.

ps. Jaki obiektyw jest najlepszy do takich efektywnych zdjęć,i czy stosuje Pan jakieś filtry jeśli można wiedzieć?

ps2. Tomek tym takielunkiem się nie martw, się w Photoshopie poprawi :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 11:32 
Napisał więcej niż raz

Shrek napisał(a):
Tak że jeszcze raz nasze gorące podziękowania dla MAZURY-INFO.PL i z niecierpliwością czekamy na kolejne fotki z kolejnych imprez

Na pewno beda - jednak obslugujemy wylacznie Mazury.

PS. Nie mam urazy. Wolalem jednak wyjasnic wszystkie ewentualne watpliwosci/niedomowienia.

Pozdrawiam
Zbigniew Jatkowski

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 11:49 
Wielka Gaduła

To super tak też myśleliśmy że wszyscy działamy w przemiłej atmosferze a ze czasem sie komuś coś tam wymsknie :wink:

Z obsługą wyłacznie Mazur to wiemy ale moje myśli biegły np w strone MMPJK które już w sierpniu na Niegocinie, a myślę że dwie załogi z dwóch jachtów już są zdecydowane dołożyc się po te dwie dyszki do paliwka w zamian za mnóstwo fotek nie koniecznie powieszonych na stronie mazury.info.pl ale takie do użytku wyłącznie prywatnego ( Shrekol napewno myślę że i Diera się zdecyduje prawda Krzysiu ???) A może i inne łódki z naszej klasy się zdecyduja i taki fotoreportarzyk extra z wyscigów klasy T-2 ?????
Np. wszystkie starty górna boja ew. dolna jak sie zdąży, tak tylko mi sie marzy :wink: :cool:

[ Dodano: 21 Lipiec 2009, 13:07 ]
W końcu jak wydamy znowu górę siana na Giżycki LOK :evil: to dwie dzyszki nie uczyni weilkiej różnicy.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 14:18 
Site Admin

Dorzucam do koszyka 2 dyszki ;)

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 16:10 
Napisał więcej niż raz

Panie Jatkowski nie miałem zamiaru nikomu robić wyrzutów, byłem tylko lekko zasmucony że inne klasy są a T-1 nie było, wytłumaczył Pan dlaczego i jest to oczywiste. Mam Pańskie fotki mojej łódki,( i nie tylko) z lat poprzednich są wspaniałe , dziękuję za to, i chętnie przyłącze się do propozycji Tomka. PS. Jeżeli poczuł się Pan urażony to bardzo przepraszam.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 16:59 
Napisał więcej niż raz

MARiBO. pl napisał(a):
Panie Jatkowski nie miałem zamiaru nikomu robić wyrzutów, byłem tylko lekko zasmucony że inne klasy są a T-1 nie było, wytłumaczył Pan dlaczego i jest to oczywiste. Mam Pańskie fotki mojej łódki,( i nie tylko) z lat poprzednich są wspaniałe , dziękuję za to, i chętnie przyłącze się do propozycji Tomka. PS. Jeżeli poczuł się Pan urażony to bardzo przepraszam.

Ż 500 nawet wyników nie ma :evil:

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 17:32 
Ogromna Gaduła

Jak czytam Wasze przemyślenia na temat tych regat to jest mi po prostu przykro, że tacy ludzie jak ci tzw. "organizatorzy" mogą mieć cokolwiek wspólnego z żeglarzami i żeglarstwem. Opierając się wyłącznie na Waszych opiniach postanowiłem zaproponować Wam miłą alternatywę na zbliżające się MMPJK. Otóż 15-16 sierpnia na Jeziorze Solińskim w ośrodku WZW Jawor w Solinie odbędą się Regaty z okazji Święta Wojska Polskiego. Będzie to piąta eliminacja Pucharu Soliny 2009.Rok temu odwiedziło nas kilka załóg z Polski. Wiem, że to daleko, ale ostatnio na PPJK była załoga Nostera i Blues 2 i nie żałowali. :wink:

Więcej informacji w tych regatach w stosownym terminie na www.pucharsoliny.pl

Tutaj zamieszczam link do galerii zdjęć z zeszłorocznych regat:
http://www.pucharsoliny.pl/galeria/puch ... /art7.html

Zapraszam!

[ Dodano: 21 Lipiec 2009, 18:34 ]
PS: Poniżej link do relacji z zeszłorocznych regat a w niej także odnośnik do relacji TVP Rzeszów. :grin:

[ Dodano: 21 Lipiec 2009, 18:35 ]
http://www.pucharsoliny.pl/aktualnosci/ ... -2008.html

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 18:14 
Wielka Gaduła

Podkreśmy że organizatorzy nie maja do końca wpływu w jakim stopniu gościnna jest przystań ale mają wpływ w jakiej przystani jest organizowana ich impreza !!!!!! To że czasem wypadną jakieś niedociągnięcia organizatora to jedno ale to każdemu się zdarzy i nikt wielkiego żalu nie ma chwała im za to że organizuja przywożą nagrody i to nie byle jakie !!!! chociaż do Augustowa to jeszcze daleko.
Cała nasza dyskusja ma na celu wyeliminowanie LOK-owskiego chamstwa i zdzierstwa to najważniejsze podsumowanie , ostawcie organizatorów Boatshow w spokoju może tylko namówmy ich do przeniesiena regat do innej przystani albo na inny akwen

[ Dodano: 21 Lipiec 2009, 19:26 ]
Grzesiu wielkie dzieki za zaproszenie jednakże zanim pojawimy się na Solinie zapraszamy na jeszcze pozostałe eliminacje PPJK Augustow, Giżycko :evil: , Iława. Przywież łódkę na którąś imprezkę to bedziesz wiedział co nas powstrzymuje. Nosterki podróży jakoś wesoło nie wspominają. Jak pisałem już jechałem z łódeczką do Polańczyka i wiem czym ta podróż śmierdzi , a przy okazji porżadnie sie zważysz , zmierzysz i przymierzysz do uczestników w T-2

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 18:37 
Ogromna Gaduła

Racja. Ja miałem na myśli te osoby o których się tak niepochlebnie wypowiadaliście, czyli ludzi z LOK.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 19:32 
Duża Gaduła

Czy pamiętacie PPJK w Mikołajkach kilka lat temu? Giżycko to ciągle luksus!!!!

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 19:46 
Ogromna Gaduła

Tomku jak tylko będę miał możliwości logistyczne to przyjadę. W chwili obecnej nie mam jeszcze ani własnej przyczepy, ani samochodu z hakiem (Citroenem C1 nie pociągnę Calibry :mrgreen: ), ani pieniążków na paliwo. Rozglądam się teraz za dodatkowym sponsorem od logistyki.

Co do zważenia to już się porządnie zważyłem i moja Calibra waży obecnie 1145 kg. :wink:

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 21 lipca 2009, 20:47 
Duża Gaduła

Shandor brak wyników to niedopatrzenie ogranizatora eliminacji a nie mazury. info czy też kogokolwiek z forumowiczów. Napisz prosze maila tam gdzie trzeba że jest czegoś brak a napewno będzie o co prosisz jak komuś z drugiej storny zależy choć trochę. Ja wczoraj do 1.30 w nocy walczyłem z plikami które dostałem i to co miałem załączyłem. Wiem że wygrał Agibu a Admirał pływał na motorówce i patrzył jak inni żegluja lub próbują żeglować. Jarek Bazylko to najbardziej właściwy adresat tej prośby.
Pozdrawiam.

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC [ DST ]