Forum Dyskusyjne PPJK

Forum Żeglarzy Pucharu Polski Jachtów Kabinowych
Zobacz również: Strona główna PPJK
Teraz jest piątek, 23 lutego 2018, 07:41

Strefa czasowa: UTC [ DST ]

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 7 października 2006, 15:27 
Wielka Gaduła

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 8 października 2006, 19:00 
Napisał raz

Jest mi bardzo przykro:( O całej sprawie dowiedziałem sie dopiero w piatek o godzinie 12:00,wiec ledwo co udało mi sie zdąży na pogrzeb.
Pływałem z Kuba przez prawie pięc lat i to u jego boku nauczyłem sie żeglarstwa.
To dzięki Niemu mam teraz mnóstwo wspomnień,ehh pamietam te wyjazdy co tydzień, regaty, wyscigi-to było coś.Zdarzały sie tez niebezpieczne sytuacje,takie niedzwiedzie mięso hehe, jest co wspominac. A to tylko dlatego, że mając jeszcze wtedy 15 lat bodajże,stałem sobie w Marinie w Gdańsku z moim workiem żeglarskim na ramieniu,podszedł do mnie jakis siwawy gośc i zapytał się "Ej młody nie chciałbys popłynąc na GINie" ,ja no to"Heh,moogee spróbooowac" I tak poznałem Kube.
Mam teraz uczucie ogromnej pustki,od pewnego czasu Nie pływałem juz z Kubą i tak własnie sie osttatnio zastanawiałem, "Ciekawe co u niego, może by mi sie udało jeszcze z nim popłynac w regatach"
Niestety piątkowa wiadomośc zmieniła wszystko,cały czas do mnie to nie dociera.Aż sie mi sie nogii ugieły gdy sie dowiedziałem.Smutno mi bardzo :-(

PS.Kasia i Matylda nie poddawajcie się.

Załączniki:
KUBA_B&W_małe.jpg
KUBA_B&W_małe.jpg [ 104.52 KiB | Przeglądane 14680 razy ]

Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2006, 18:25 
Napisał więcej niż raz

W ostatnim rejsie - do Hilo

[']

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 10 października 2006, 17:07 
Napisał więcej niż raz

hmm.......
cóż by tu powiedzieć...... :cry:
dowiedziałem się o tej przygnębiającej rzeczy dopiero teraz, w życiu bym nie przypuszczał że może to stać się tak szybko....
Strasznie będzie mi brakowało przyjaciela z którym pływałem prawie 3 sezony, który mnie wprowadził w świat regat, z którym przechodziłem klęski i wielkie wygrane, to właśnie z Nim wygraliśmy cały sezon 2005 w TR. Były wielkie radości i nie mniejsze smutki, Kuba miał w sobie to coś, to że od pierwszego poznania wiedziałem że to naprawde dobry człowiek, przeszedłem parę chwil z NIM, będzie mi go na pewno brakowało, bo nie będzie już drugiego taaakiego sternika w Świecie regat (przynajmniej dla mnie) , to co się stało smuci mnie, moją rodzinę, która również go znała. Ostanio nie mogłem się jakoś spotkać z moim regatowym Guru :), nie miałem cholernego czasu, a teraz będe żałował tego do końca życia, ale żyjemy dalej, a w pamięci naszej zostanie człowiek legenda, a będziemy mówić tylko dobre rzeczy. Żałuje że się dopiero dowiedziałem, chciałem Go chociaż pożegnać, ale będe już musiał zrobić tylko duchem. Najbrdziej mi sięsmutno robi bo Kuba znalazł nową wspaniałą drogę w życiu która prowadziła do najlepszego, niestety musiała się tak szybko skończyć :( ale życie jest kruche i trzeba na nie bardzo uważać....

Wyrazy współczucia dla Ciebie Kasiu i dla Matyldki i pamiętaj to co było zawsze i zawsze będzie "Damy Radę"nie ważne co by się działo.

a teraz jest już tylko cisza.............................

Tytuł:
PostNapisane: środa, 1 listopada 2006, 16:22 
Duża Gaduła

Tradycyjnie, za tych co odeszli na wieczna wachtę, zapaliłem świeczkę nad brzegiem Niegocina.

Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 7 listopada 2006, 15:12 
Napisał więcej niż raz

[']

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]